Masz pomysł na własną kolekcję i co dalej?

Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem nowych marek odzieżowych i wprowadzeniem ich na rynek. Współpracujemy ze specjalistami w swoich branżach z całej polski. Osoby te znają się na swoich fachu i są przez nas sprawdzone, dzięki czemu Ty możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. Stworzyliśmy razem niejeden projekt, zarówno z branży modowej, jak i akcesoriów dla dzieci czy zwierząt.

Tworzenie marki odzieżowej – jak możemy Ci pomóc?

Na początek rozmowa z doradcą podatkowym. Jaką formę działalności wybrać i od czego zacząć? Jeśli wybierzesz spółkę z o.o. otworzymy ją dla Ciebie.

Nazwa firmy i marki. Sprawdzimy dostępność pod kątem domen, nazw zastrzeżonych czy dostępności w KRS. Chcesz zastrzec swoją nazwę lub znak towarowy w Polsce, Europie lub innych kontynentach? Nie ma problemu. Zajmiemy się tym.

Potrzebujesz umów, regulaminów czy innych porad prawnych? Zapraszamy na spotkanie z panią mecenas która odpowie na wszystkie pytania

Projekt logo? Metki? Opakowania? Grafiki reklamowe? Tym zajmą się nasi graficy specjalizujący się w markach odzieżowych.

Projekty ubrań, konstrukcje, formy. Wybór materiałów, zakup próbek, zakupy hurtowe. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Po wszystkim przygotowanie prototypów a po ich akceptacji rozpoczęcie produkcji.

Profesjonalna sesja zdjęciowa, modele i modelki. Sklep internetowy w którym możesz rozpocząć sprzedaż swoich produktów. Copywriter który stworzy specjalistyczne opisy. To wszystko możemy dla Ciebie zorganizować. Facebook, Instagram, tik tok, wizytówka Google, pozycjonowanie? Tu również możesz liczyć na nasze wsparcie

Współpracujemy z specjalistami w swoich dziedzinach z którymi wspólnie stworzyliśmy niejeden projekt. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Terminy i czas realizacji

Czas realizacji pełnego projektu wprowadzenia marki na rynek to 2 do 3 miesięcy. Oczywiście w zależności od zakresu wykonywanych usług. Niektóre z nich jak np. Zastrzeżenie znaku towarowego może potrwać i 8 miesięcy. Drobne usługi jak np. przygotowanie projektu ubrania i obszycie prototypu to zazwyczaj kwestia ok. 7-14 dni. O dokładne terminy zapytaj nas w wiadomości prywatnej

Cennik

Na koniec to, co zapewne najbardziej Cię zastanawia, czyli „ile to może kosztować?” Dokładną wycenę szykujemy indywidualnie, gdyż wpływa na nią bardzo wiele czynników. Jakie ubrania chcesz szyć, ile sztuk, jak bardzo zaawansowane będzie to szycie. Musimy poznać Twój plan oraz zakres usług którymi jesteś zainteresowany. Ogólnikowo możemy podać ceny od 150 zł do 30.000 zł 🙂 150 zł – przykładowy koszt odszycia prototypu prostego tshirta 30000 zł – tyle może Cię kosztować kompleksowe przygotowanie swojej marki, skorzystaniem z większości naszej oferty

Napisz do nas i opisz swój projekt żeby otrzymać wycenę